Zaměstnanci ZŠ

Ředitel

Mgr. Radek Musil

konzultační hodiny:
každý sudý čtvrtek 14.30 – 15.30
musil@zsspbrno.cz, reditel@zsspbrno.cz
tel. +420 702 221 445

Zástupce ředitele

Mgr. Dagmar Kubíčková

konzultační hodiny:
každý sudý čtvrtek 14.30 – 15.30
kubickova@zsspbrno.cz
tel. +420 720 952 291

Učitelé ZŠ

Mgr. Floriánová Danaflorianova@zsspbrno.cz
Mgr. Jeřábek Ondřejjerabek@zsspbrno.cz
Mgr. Koláčková Zuzanakolackova@zsspbrno.cz
Mgr. Křížová Luciekrizova@zsspbrno.cz
Mgr. Maňasová Jaroslavamanasova@zsspbrno.cz
Mgr. Marková Ivanamarkova@zsspbrno.cz
Asistenti pedagoga
MgA. Hyklová Danielahyklova@zsspbrno.cz
MgA. Milič Robertmilic@zsspbrno.cz
Fusková Adélafuskova@zsspbrno.cz
Sobotová Janasobotova@zsspbrno.cz
Zuzana Teichgrabováteichgrabova@zsspbrno.cz

Školní psycholog

Mgr. Daniela Brňáková

Pondělí 10.00 – 14.00, v případě potřeby kontaktovat emailem
brnakova@zsspbrno.cz

Vychovatelé školní družiny

Irena Maňákovámanakova@zsspbrno.cz
BcA. Radová Evaradova@zsspbrno.cz

Provozní zaměstnanci

Věra Ondrušková, ekonomkass.gellnerova@skolyjm.cz
Petra Ferusová, mzdová účetnísekretariat-zs@zsspbrno.cz
Radek Kozdera, kuchař
Jana Němečková, uklízečka
Marta Syrová, vedoucí školního stravování
Josef Stromayer, školník