Dne 2. 6. 2026 se vybraní žáci zúčastnili futsalového turnaje v Želešicích. Turnaj pro naše chlapce zároveň představoval důležitou sportovní přípravu na nadcházející Sportovní hry sluchově postižených žáků. Zúčastnily se jej čtyři školy, a naši hráči tak odehráli celkem tři utkání. I přes menší počet zápasů předvedli výborné výkony a vybojovali krásné 3. místo. Cennější než samotný výsledek však byla možnost prověřit týmovou spolupráci, vzájemnou podporu a schopnost spoléhat se jeden na druhého. Chlapcům gratulujeme k dosaženému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.





